Řídké vlasy, co s tím?

Řídké vlasy, co s tím?

Problém s řídkými vlasy má spousty mužů i žen. Ale v dnešní době už existuje spousty přípravků,které dokážou pomoci. Pokud tedy není problém v genetice a nezdědili jste po svých předcích prostovlasost. To Vám určitě nějaký medikament nepomůže. Ikdyž narazíte na nějaký produkt věřte, že z velké části jde o balamucení zákazníka. Nejlepší řešení je správně dodržovat životosprávu, nekouřit vyhýbat se v požívání alkoholu.Samozřejmě stres je taky velký problém u většiny lidí, takže se vyhýbat stresovému napětí, hodně sportovat a odpočívat.

Ztrátu vlasů má za příčinu i tyto nemoci:
– Nemoci štítné žlázy
– Reakce po chemoterapii
– Akutní onemocnění
– Špatný krevní oběh

Tady se můžeme obrátit na pomoc v podobě paruk, příčesků a i na transplantaci vlasů, ale je to velmi drahý a násilný zásah. A ne vždy se musí podařit.

Čas na změnu

Určitě začněte tím, že omezíte bílé pečivo, výrobky z bílého cukru, instantní výrobky a alkohol. Začít jíst hodně zeleninu, ovoce, luštěniny, celozrnné pečivo a obiloviny, bílé maso, semínka a oříšky. Doplnit lze i kvalitními potravinovými doplňky například B comlex, chlorella. Používání přírodních šampónů a barev na přírodní bázi. Nestresovat se, dopřát si odpočinek a spánek. Vlasy musí také dýchat a nedostatek vzduchu, má za příčinu časté nošení čepic, tím se potí hlava a sůl obsažená v potu urychluje ztrátu vlasového porostu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *